Питання-відповіді

Як приймати Зіман?
Спосіб споживання: дорослим по 2-3 капсули під час прийому їжі ввечері або за рекомендацією лікаря. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Скільки упаковок препарату Зіман потрібно на курс?
Термін споживання: до 4 тижнів; надалі можливість та терміни споживання узгоджувати з лікарем. На курс рекомендовано приймати від 1 до 3 упаковок Зіман, залежно від рекомендацій лікаря та мети прийому препарату.
З якою метою слід приймати Зіман?
Зіман може бути рекомендований для використання в раціонах дієтичного харчування чоловіків з метою отримання L-карнітину, а також як додаткове джерело вітамінів групи В, цинку, магнію та селену з метою сприяння підтримання нормального рівня тестостерону в крові, зниженню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової та імунної систем.
Що таке ZMA комплекс?
Порошок ZMA - це запатентована потужна формула підтримки здоров’я чоловіків, що об'єднує в собі цінні мінерали цинк, магній та вітамін B6. Клінічні дослідження показали, що ZMA покращує фізичну працездатність та сприяє підтриманню нормального рівня тестостерону в крові.
Як Зіман впливає на чоловічу статеву функцію?
Цинк у складі Зіман сприяє нормальній здатності до запліднення та репродуктивній функції, підтриманню нормального рівня тестостерону в крові, а також захисту клітин від оксидативного стресу, що, своєю чергою, покращує параметри сперми. Селен у складі Зіман сприяє нормальному сперматогенезу.
Яким чином Зіман чинить загальнозміцнювальну дію?
Зіман забезпечує загальнозміцнювальний вплив завдяки унікальному складу: · Магній, який входить до складу Зіман, сприяє нормальній психічній діяльності та роботі нервової системи, енергетичному метаболізму та нормальній функції мʼязів. Крім того, магній сприяє підтриманню нормального стану кісток і зубів. · Цинк у складі Зіман сприяє нормальній роботі імунної системи. · Вітаміни групи В сприяють нормальному утворенню червоних кров’яних тілець, роботі серця, підтриманню нормального зору, метаболізму заліза та засвоєнню макронутрієнтів. · Селен сприяє нормальному функціонуванню щитоподібної залози.
Чи сприяє Зіман підтриманню нормального стану волосся, нігтів та шкіри у чоловіків?
Біотин, селен та цинк у складі Зіман сприяють підтриманню нормального стану волосся, нігтів та шкіри.
Застереження при споживанні Зіман?
Індивідуальна чутливість до компонентів.